Wedstrijdschema

* = loopse teven

Vrijdag loopkeuring van de teven vanaf 16u00 (Standkeuring tussen 14 en 16u00)
Zaterdag loopkeuring van de reuen vanaf 16u00 (Standkeuring tussen 13 en 16u00)

Lot Deelnemer Geslacht Afd. A Afd. B Afd. C Kyno.
*teefVr: 10.15Za: 11.10Zo: 10.10Vr: 14-15
*teefVr: 10.15Za: 11.10Zo: 10.20Vr: 14-15
1 Cziapa MarcinreuVr: 09.00Vr: 13.30Za: 12.20Za: 15-16
2 Vitale NicolareuVr: 09.00Vr: 13.30Za: 12.30Za: 15-16
3 Ludo van GilsreuVr: 09.00Vr: 13.50Za: 12.40Za: 15-16
4 Johnny DegensreuVr: 09.00Vr: 13.50Za: 12.50Za: 15-16
5 Ernst HanglerreuVr: 09.00Vr: 14.10Za: 13.00Za: 15-16
6 Tanja LutzreuVr: 09.00Vr: 14.10Za: 13.10Za: 15-16
7 Dasa MinarikovateefVr: 10.15Za: 11.10Zo: 10.10Vr: 14-15
8 Jef NuyensteefVr: 10.15Za: 11.10Zo: 10.20Vr: 14-15
9 Andreas SchwörerteefVr: 10.15Za: 11.30Zo: 10.30Vr: 14-15
10 Moritz SchwartzteefVr: 10.15Za: 11.30Zo: 10.40Vr: 14-15
11 Sylvie StewartteefVr: 10.15Za: 11.50Zo: 10.50Vr: 14-15
12 Manfred FalknerteefVr: 10.15Za: 11.50Zo: 11.00Vr: 14-15
13 Martin MittermaierreuVr: 11.30Zo: 09.00Za: 10.10Za: 13-14
14 Reino FlügereuVr: 11.30Zo: 09.00Za: 10.20Za: 13-14
15 Doris VetschreuVr: 11.30Zo: 09.20Za: 10.30Za: 13-14
16 Jean-Paul GirardreuVr: 11.30Zo: 09.20Za: 10.40Za: 13-14
17 Evelyne StanereuVr: 11.30Zo: 09.40Za: 10.50Za: 13-14
18 Chris MeverdenreuVr: 11.30Zo: 09.40Za: 11.00Za: 13-14
19 Charles JonkersteefVr: 12.45Za: 09.00Zo: 12.30Vr: 15-16
20 Carlo FagioliteefVr: 12.45Za: 09.00Zo: 12.40Vr: 15-16
21 Viola AndersteefVr: 12.45Za: 09.20Zo: 12.50Vr: 15-16
22 Michaela BaloghteefVr: 12.45Za: 09.20Zo: 13.00Vr: 15-16
23 Shao Hsiu LanteefVr: 12.45Za: 09.40Zo: 13.10Vr: 15-16
24 Udo DürenfeldteefVr: 12.45Za: 09.40Zo: 13.20Vr: 15-16
25 Kaharina OsterreuZa: 09.00Vr: 09.00Vr: 12.30Za: 14-15
26 Roberto PozzobonreuZa: 09.00Vr: 09.00Vr: 12.40Za: 14-15
27 Huang te KuangreuZa: 09.00Vr: 09.20Vr: 12.50Za: 14-15
28 Frank RahmerreuZa: 09.00Vr: 09.20Vr: 13.00Za: 14-15
29 Ulrich SchärenreuZa: 09.00Vr: 09.40Vr: 13.10Za: 14-15
30 Karen SinclairreuZa: 09.00Vr: 09.40Vr: 13.20Za: 14-15
31 Carlotte BeniniteefZa: 10.15Zo: 11.10Vr: 10.10Vr: 15-16
32 Jill HilturnteefZa: 10.15Zo: 11.10Vr: 10.20Vr: 15-16
33 Roland BenzteefZa: 10.15Zo: 11.30Vr: 10.30Vr: 15-16
34 Adrian KollyteefZa: 10.15Zo: 11.30Vr: 10.40Vr: 15-16
35 Dirk LeemansteefZa: 10.15Zo: 11.50Vr: 10.50Vr: 15-16
36 Bjarne BrixreuZa: 11.30Vr: 11.20Vr: 14.40Za: 15-16
37 Jozef AdamuscinreuZa: 11.30Vr: 11.40Vr: 14.50Za: 15-16
38 Genova G. FrancoreuZa: 11.30Vr: 11.40Vr: 15.00Za: 15-16
39 Josef BezeredjreuZa: 11.30Vr: 12.00Vr: 15.10Za: 15-16